Danties implantas – tai dirbtinė danties šaknis, pagaminta iš titano, kurią gydytojas įsuka į Jūsų žandikaulį ir, jai prigijus, uždeda vainikėlį, tiltą ar kitą pasirinktą danties protezą. Nešiodami dantų implantus Jūs atrodote ir jaučiatės taip, kaip su savo nuosavais dantimis.

Pirmasis danties implantas pasaulyje buvo implantuotas apatiniame žandikaulyje 1965 prof. Branemark (Švedija). Tai jau nebėra naujovė, o sparčiai tobulėjantis dantų atstatymo metodas ne tik visame pasaulyje, bet ir Lietuvoje. Mūsų kasdienė praktika darosi vis labiau neįsivaizduojama be dantų implantacijos.

Šiandien mums rinka siūlo daugybę dantų implantavimo sistemų, ir dažnai pacientams tampa neaišku, dėl kokių priežasčių taip skiriasi kainos, ir kokią iš siūlomų sistemų geriausia pasirinkti. Implantologijoje, kaip ir kiekvienoje srityje, yra išskiriami lyderiai, kurie turi garsų vardą ir, tikėtina, gerą produktą. Žinoma, garsus vardas dažniausiai susijęs su didesne kaina.

JG KLINIKOS specialistai dirba su „Nobel Biocare“ sistema – pasaulyje pripažintais lyderiais, todėl gali užtikrinti Jums ne tik kokybišką darbą, bet ir maksimalų komfortą, greitą ir neskausmingą bei nesudėtingą procedūrą bei 10 metų garantija.

Kam skirti dantų implantai?

  • Dantų implantais galime atstatyti vieną, kelis ar net visus trūkstamus dantis.
  • Tai puiki galimybė sugrąžinti dantis žmonėms, praradusiems juos dėl traumos, periodontito ar kitų priežasčių.
  • Dantų implantai įgalina Jus išsaugoti sveikus nuosavus dantis, nenaudojant jų tiltiniam protezui fiksuoti.
  • Jums nebereikia jaudintis dėl išimamo protezo nestabilumo ir sukeliamo diskomforto.

Implantacijos procedūra

Šiuolaikinės odontologijos technologijos ir kompiuterizuotas gydymo planavimas pavertė dantų implantavimo procedūrą visiškai nesudėtinga.

Dantų implantacija yra visiškai neskausminga. Implantacijos metu naudojamas vietinis nuskausminimas yra toks pat, kaip įprastinio dantų gydymo metu.

Mūsų klinikoje naudojamas vienmomentės implantacijos metodas: dantis išraunamas (1), suformuojama ertmė dantų implantui (2) ir įsukamas implantas (3).

Didžiausias patogumas pacientui yra tas, kad laikini arba nuolatiniai dantų protezai gali būti pritvirtinami jau implantacijos metu (1). Tačiau, tam tikromis situacijomis, gali būti užsukama gijimo galvutė (2) arba implantas užsiuvamas ir paliekamas gyti (3).

Taigi, ilgas paruošiamasis gydymas, skausmingos chirurginės procedūros, ilgi ir sudėtingi gijimo periodai – jau praeitis!

Implantavimas „All on 4“

Jeigu Jus vargina silpnai besilaikantys, burnoje slankiojantys ir gomurį žeidžiantys nuimami burnos protezai, norite išvengti galimų sveikatos sutrikimų ir mėgautis savo mėgstamu maistu, siūlome Jums ant keturių dantų implantų tvirtinamą dantų tiltą, vadinamą nuolatiniu dantų protezu.

„All on 4“ – tai patikimas ir seniai žinomas, daugeliu mokslinių tyrimų pagrįstas bedančių gydymo būdas. Vienam žandikauliui atstatyti pakanka vos keturių implantų. Vieno vizito metu Jums įsriegiami keturi dantų implantai ir ant jų tvirtinami nauji, patogūs, tvirti ir pilnai kramtantys pastovūs ar laikini dantys.

Tuoj po implantacijos Jūs galite atsikąsti obuolio, ko negalėjote padaryti su savo senais išimamais protezais.

„All on 4“ gali būti derinama su momentine dantų implantacija, kuomet implantai įsriegiami į ištraukto danties vietą. Tai labai komfortiška, kai burnoje likę nebepatikimi dantys.

„All on 4“ leidžia išvengti sudėtingų kaulo priauginimo operacijų, nes panaudojamos tos žandikaulio vietos, kur praktiškai visada užtenka kaulo. Chirurginė intervencija minimali, todėl Jums netinsta, neskauda, nekraujuoja.

„All on 4“ – Jūsų šypsenai padės švytėti.