Kodėl svarbu tiesinti dantis?

Ar dantų tiesinimas reikalingas tik estetiniais sumetimais? Estetikos vaidmuo čia didelis, tačiau yra ir kitų priežasčių:

  • Kreivi dantys gali sparčiau dėvėtis
  • Kreivų dantų didesnė gedimų tikimybė, nes juos sunkiau išvalyti

Gražūs ir sveiki dantys – svajonė? Tuomet JG KLINIKA Mažeikiuose – vieta, kurioje lemta svajonei išsipildyti.

Jei dantys netiesūs, veiksmingiausia priemonė – skaidrios dantų tiesinimo, arba ortodontinės, kapos.JG KLINIKA odontologai-ortodontai renkasi visame pasaulyje pripažintas dantų tiesinio kapas, nekenkiančias organizmui ir puikiai atliekančias savo funkciją.

Rinkdamiesi, kokias dantų tiesinimo kapas taikyti, ortodontai atsižvelgia į daugybę parametrų, o ypač – ar pacientui bus patogu šiomis kapomis naudotis. Ypač svarbus medžiagų, iš kurių pagamintos dantų tiesinimo kapos, minkštumas, t. y. vidinis sluoksnis turėtų būti minkštesnis, o išorinis – kietesnis.

Atkreiptinas dėmesys, kad komfortą užtikrina ir stangrumas bei šiek tiek amortizacijos.

JG KLINIKA pasitiki ir naudoja tik kokybės vardą užsitarnavusių gamintojų produkciją, kuri nenuvilia nei naudojantis kapomis, nei ištiesintų dantų puikiu rezultatu.

Visuomet svarbu atidžiai įvertinti burnos situaciją. Jei tiesinimas trunka ilgiau (pvz., metus), gali prireikti gaminti naujas kapas.

Retencinės dantų tiesinimo kapos

Kai dantys jau tiesūs, tvarkingi, kitaip tariant – nepriekaištingi, galima panaudoti retencines kapas, apsaugančias, kad ištiesinti dantys nė kiek nepasislinktų.
Gera žinia: retencines kapas reikia užmauti ant dantų tik prieš naktį ir tik porą–trejetą kartų per savaitę.

Skaidrios dantų tiesinimo kapos ar kabės (breketai)?

Ieškant geriausio sprendimo kyla klausimas, kas geriau – skaidrios dantų tiesinimo kapos ar kabės (breketai)? Be abejo, patrauklesnis pasirinkimas yra kapos.

  • Skaidrios dantų tiesinimo kapos nekenkia Jūsų dantims, dantenoms ir burnos audiniams
  • Su dantų tiesinimo kapomis lengviau rūpintis dantimis, paprasta juos valyti
  • Tiesinimo kapas galima nuimti ir uždėti (pvz.,, jei vykstate į renginį, nereikės jaudintis, kad nusišypsojus nuotraukose bus matyti kapos)
  • Skaidrios kapos neturėtų kelti jokių kompleksų, nes jas sunku pastebėti (kitaip nei breketus).

Laiką taupanti odontologija

Rūpi dantų tiesinimas, tačiau baiminatės, kad teks skirti daug laiko? Palyginti su kabėmis, arba breketais, tiesinant dantis kapomis pakanka mažiau apsilankymų odontologijos klinikoje. O ir vizito trukmė neilga.

Ar tiesinimas – ilgalaikis? Taip. JG KLINIKA specialistai deda visas pastangas, kad dantų tiesinimo laikotarpiu klientas jaustųsi patogiai, o dantų tiesinimo kapų rezultatas – visam gyvenimui. Tad skaidrios dantų tiesinimo kapos yra tikrų tikriausia investicija į sveikatą ir grožį.