UAB JG KLINIKA siūlo dantų laminates, kurios yra ne tik vienas iš populiariausių, bet ir saugiausių bei patikimiausių estetinio restauravimo metodų šiandieninėje odontologijoje.

laminates-1

Dantų laminatės naudojamos restauruoti nudilusius, nuskilusius ar patamsėjusius dantis, siekiant pakeisti jų formą ar spalvą. Esant nedidelėms dantų anomalijoms, šis dantų protezavimo būdas gali būti taikomas norint pagražinti kreivus dantis.

laminates-2

Tai itin plona, ant danties paviršiaus tvirtinama plokštelė, atkartojanti natūralią danties formą ir skaidrumą, todėl sukuriama ypatingai estetiška šypsena.

Siekiant geriausio estetinio rezultato, vis dažniau dantų laminatės pasirenkamos vietoj estetinio plombavimo. Taikant estetinį dantų plombavimą ilgainiui plombinė medžiaga nusidėvi, keičia spalvą ar praranda pirminį estetinį vaizdą, tuo tarpu dantų laminatės išlaiko pirminę spalvą ir netrupa. Taip pat pasižymi tvirtumu, natūralia dantų išvaizda bei ilgaamžiškumu. Svarbu paminėti, kad restauruojant šiuo metodu, išsaugoma daugiausiai sveiko natūralaus danties audinio.

JG KLINIKOJE profesionalūs gydytojai konsultuoja ir parenka tinkamiausią individualų gydymo planą.

Jūsų laukiame adresu:

Žemaitijos g. 24-30, Mažeikiai
Tel.: +370 698 86 357, +370 685 55 999