Kokią informaciją apie jus renkame? Kaip naudojame jūsų informaciją?

Vizitui registruojantis internetu bei siunčiant žinutę iš kontaktų puslapio, Jūsų pateikiami duomenys yra saugomi iki vizito datos. Prašymą asmeninių duomenų pašalinimui galite išsiųsti per tą pačią formą.

Slapukai

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kurią svetainė naršymo metu išsaugo jūsų kompiuteryje arba kitame ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė gali tam tikrą laiką „atsiminti“ jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o jums nereikia jų iš naujo įvedinėti kaskart lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Kaip naudojame slapukus?

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galėsite bet kada atšaukti. Slapukuose niekada nesaugome asmeninių ar galinčių Jus identifikuoti duomenų.

Slapuko kategorija Slapuko pavadinimas Aprašymas
Google Analytics _ga Naudojamas atskirti vartotojus. Saugomas 2 metus.
Google Analytics _gid Naudojamas atskirti vartotojus. Saugomas 24 valandas.
Google Analytics _gat Naudojamas sumažinti užklausų skaičių. Saugomas 1 minutę.

Kaip kontroliuoti slapukus?

Jei pageidaujate, galite kontroliuoti ir (arba) ištrinti slapukus. Išsamesnė informacija pateikiama adresu aboutcookies.org. Galite ištrinti visus jūsų kompiuteryje jau esančius slapukus, o daugumą naršyklių nustatyti taip, kad slapukai jūsų įrenginyje nebūtų įrašomi.

Susisiekite su mumis

Jei pastebėjote šių privatumo taisyklių neatitikimą, saugumo spragą mūsų interneto svetainėse ar turite kitų klausimų, kreipkitės į mus vienu iš jums patogių būdų:
Paštu: UAB „JG KLINIKA“ Žemaitijos g. 24-30, Mažeikiai
Telefonu: +370 698 86357, +370 685 55999
El. paštu: jgmazeikiai@gmail.com

Skundų pateikimas

Taip pat informuojame, kad skundus, susijusius su asmens duomenų tvarkymo teisių pažeidimu, galite teikti Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai:
Paštu: A. Juozapavičiaus g. 6, 09310 Vilnius
Telefonu: (8 5) 271 2804, 279 1445
Faksu: (8 5) 261 9494
El. paštu: ada@ada.lt