Ne tik odontologai, bet ir kitų sričių gydytojai sutinka: dantys yra viso organizmo sveikatos atspindys. O graži šypsena – pačių dantų sveikatos atspindys.

  • „Pasidarbavo“ ėduonis?
  • Vienas dantis skiriasi dydžiu ar forma nuo kitų?
  • Yra pigmentinių dėmių?
  • Nuskilo danties kraštas?

Klausimų daug, o sprendimas vienas – skaitmeninis šypsenos dizainas. 

Kaip viskas vyksta?

Skaitmeninis šypsenos dizainas yra skrupulinga procedūra. Nepakanka iš akies pasakyti: „Šis šypsenos variantas tiktų, o anas ne.“ Paslaugos esmę sufleruoja žodis „skaitmeninis“: paciento dantys nufotografuojami specialia įranga, tada kompiuterinė programa apdoroja duomenis ir pasiūlo keletą modelių, idealiai tinkančių paciento veidui. Belieka pasitarti su odontologu ir pasirinkti labiausiai patinkančią šypseną.

Pamatykite, kaip atrodys šypsena, suformuota skaitmeniniu būdu!

Be abejo, tai ne krištolinis rutulys, bet šiuolaikinės technologijos jam niekuo nenusileidžia. Kaip atrodys veidas su „naujais“ dantimis, spėlioti nereikės – odontologo kabinete viskas paaiškėja, ir galite pasirinkti labiausiai tinkantį individualų šypsenos variantą. Odontologas ir pacientas mato 3D vaizdą, kokie bus dantys. O sykiu – kaip švytės besišypsantis veidas.

Kad darbo kokybė būtų maksimali, atliekamos ir bandomosios restauracijos.

Tobula – tai gražu ir natūralu

Skaitmeninis šypsenos dizainas – procedūra, kurios rezultatą drąsiai galima vadinti tobulu. O išgaunamas jis, kompiuterine programa apdorojus itin daug veido ir burnos individualių ypatybių, pvz., sukandimo kampas; žandikaulio ir dantų dydis ir forma; dantenų ir dantų spalva bei daugelis kitų. Visas parametrų rinkinys atveria neribotas galimybes sumodeliuoti kiekvieno paciento jam labiausiai tinkančią tobulą ir nepakartojamą individualią šypseną.

Svarbu paminėti, kad taip atkuriama arba sukuriama ne tik graži, bet ir visais atžvilgiais natūraliai atrodanti visuma – tobulo grožio šypsena ir dantys. Šiuolaikinės odontologijos technologijomis JG KLINIKA Mažeikiuose pasiekiami puikūs rezultatai, nes patyrę klinikos odontologai dirba profesionaliai ir preciziškai tiksliai. Tad kokybę garantuojame.

Kokia medžiaga naudojama?

Jeigu svajojate apie tobulą šypseną, įspūdį neabejotinai paliks balto porceliano laminatės (venyrai). Tai bene geriausia, ką galima pasiūlyti, siekiant puikios, draugiškos paciento organizmui estetikos, žavios šypsenos ir kasdienio komforto.

Nuskilusio danties nepaslėpsime po brangiais drabužiais ar aksesuarais. Tačiau apsilankius JG KLINIKA Mažeikiuose pritaikomi ilgalaikiai šypsenos grožio sprendimai. Čia gimsta pats gražiausias natūralus žmogaus papuošalas – tobulo grožio dantys ir žavi, patraukli šypsena.