Estetinis plombavimas yra labai progresyvus, tausojantis dantų restauravimo būdas, maksimaliai išsaugantis dantų gyvybingumą, nepažeistus sveikus danties audinius ir reikalaujantis patyrusiojo odontologo profesionalumo ir juvelyriško kruopštumo.

Toks JG KLINIKA Mažeikiuose patyrusių estetinės odontologijos specialistų požiūris į estetinį plombavimą.

Ar Jums reikalingas estetinis dantų plombavimas?

Jeigu Jūs atpažinote nors vieną būdingą Jūsų dantų požymį iš žemiau išvardintų – esate laukiamas patyrusių JG KLINIKA Mažeikiuose estetinio dantų plombavimo specialistų.

  • Dantys, nuskelti fizinių traumų metu arba panaudojus juos ne pagal paskirtį (pvz., atidarant metaliniais kamšteliais butelius, gliaudant riešutus, perkandant kitus labai kietus ne maisto produktus ir pan.)
  • Dantų ėduonies, arba karieso, pažeisti aptrupėję dantys
  • Dantys, nudilę vyresniojo amžiaus žmonėms, arba nuo bruksizmo (dantų griežimo)
  • Estetiniu plombavimu atskirais atvejais galima koreguoti dantų dydį ir formą, ypač po dantų pergydymo ar perplombavimo
  • Estetine plomba užmaskuojamas padidėjęs priekinių dantų tarpdantis, arba diastema

Atkurti trūkstamą danties dalį patvaria ir ilgalaike estetine plomba būtina ilgametė odontologo patirtis, aukšto lygio profesionalumas ir juvelyriškas preciziškumas. Patyrusiems JG KLINIKA odontologams – tai savaime suprantamos išsiugdytos savybės.

Estetinės plombos spalva, identiška natūralių dantų spalvai, parenkama ir atitaikoma pagal dantų atspalvių skalę. Atkurtų ir nuosavų dantų balta spalva yra tolygi ir vientisa, nes estetinė plomba savo blizgesiu ir forma nesiskiria nuo šalia esančių sveikų dantų.

Užplombuotas dantų ėduonies pažeistas priekinis antrasis dantis

Tačiau estetinė plomba, kaip ir bet kuris kitas dirbtinis danties pakaitalas, nepasiduoda balinimui. Todėl, jei dantys linkę gelsti, rekomenduojame prieš estetinį plombavimą atlikti ir dantų balinimo procedūrą. Tuomet ir plombą pagal spalvų skalę bus galima pritaikyti prie baltesnių, gražesnių dantų spindesio. Pritaikius estetinės plombos spalvą prie nebalintų dantų, – jos spalva po balinimo tokia ir išliktų tokia, kaip nebalintų dantų .

Estetiniam dantų plombavimui naudojamos šiuolaikinės kompozicinės medžiagos, labai panašios į danties audinius, ir savo tvirtumu prilygstančios natūraliems dantims. Todėl atkurti dantys yra lygiai tokie pat tvirti, kaip kiti sveiki nuosavi dantys, ir jais galima kramtyti įvairų įprastą maistą.