Laiku nustatytos dantų ir dantenų ligos – geriausias būdas jas greitai išgydyti ir vėl šypsotis be skausmo. JG KLINIKA Mažeikiuose atlieka modernius radiologinius tyrimus, tad čia neprasprūsta net klastingos negalavimų užuomazgos.
Tai, ko neįmanoma pastebėti plika akimi, aptinkama naudojant modernius, sertifikuotus skaitmeninio rentgeno aparatus.


Skaitmeninio rentgeno nuotraukos – kokios jos?
Itin sparčiai gaunamos: skaitmeninę rentgeno nuotrauką odontologas iškart mato kompiuterio ekrane. Tai lanksčios sistemos dalis: gautas vaizdas gali būti analizuojamas naudojant papildomas specializuotas kompiuterines programas. Pagrindinės radiologinio tyrimo nuotraukos, padedančios JG KLINIKA odontologams nustatyti tikslią diagnozę, yra šios:

  • Dentalinė 1–3 dantų nuotrauka
  • Panoraminė nuotrauka
  • Intraoralinis dantų rentgenas
  • Kompiuterinė tomografija

Nors radiologiniai tyrimai nebėra naujovė, dabar jie veiksmingesni ir sklandesni nei bet kada. Gydytojams tai tvirtas žingsnis į priekį, o pacientams – mažiau rūpesčių, greitai diagnozuotos ligos ir spartesnis bei paprastesnis dantų būklės pagerinimas.
Radiologija odontologijos sferoje yra didžiulė pagalba. Ne tik nustatoma tiksli diagnozė, bet ir sudaromas gydymo planas, tinkamiausias kiekvieno paciento konkrečiam atvejui. Tai galimybė objektyviai įvertinti gydymo eigą, o vėliau – jo kokybę. JG KLINIKOS patyrę odontologai rentgeno nuotraukų dėka kontroliuoja visus dantų gydymo bei atkūrimo etapus ir gijimo eigą. Pasitikėkite mumis, šypsokitės į sveikatą.