Estetinis dantų plombavimas – tai natūralaus dantų grožio, jų taisyklingų proporcijų, formų ir funkcijų atkūrimas šiuolaikinės moderniosios  odontologijos priemonėmis, metodais ir aukštos kokybės patvariomis sertifikuotomis medžiagomis.

Estetinės plombos spalva pritaikoma pagal kiekvieno paciento natūralių dantų spalvą, todėl atkurtų dantų išvaizda kartu su plomba yra tolygi ir vientisa, nesiskirianti  nuo natūralaus danties.

Estetinis plombavimas taikomas įvairaus amžiaus pacientams – nuo vaikų iki senjorų imtinai, – nes šypsena t. p. nežino amžiaus ribos. Be to, atkurti estetine plomba dantys yra ne tik gražios šypsenos garantas, bet ir sveikata.

Kaip ir bet kuri kita plomba, taip ir estetinė, užkerta kelią tolesniam dantų gedimui, o ypač – dantų ėduonies plitimui ir infekcijai, jeigu dantis nuskeltas iki minkštųjų audinių, arba pulpos. Jeigu estetine plomba atkurta danties dalis daro įtaką dantų sukandimui, galima atstatyti ir teisingą sąkandį.

Estetinės plombos sukietinimas helio šviesa

Estetinis dantų plombavimas yra ypatingai svarbus akivaizdžiai matomiems priekiniams dantims. Realybė tokia, kad užtenka nors vieno nuskilusio ar kitaip defektuoto priekinio danties, ir jis nustelbs net pačią žaviausią kitų sveikų, gražių dantų šypseną.

Todėl patyrę JG KLINIKA odontologai estetines plombas pritaiko taip, kad būtų visiškai nepastebima ir savo spalva nesiskirtų nei nuo plombuojamo danties, nei nuo kitų paciento dantų. O danties forma – kad įsikomponuotų į dantų lanką tarsi neplombuotas sveikas buvęs nuosavas dantis.

Kadangi estetinė plomba, kaip ir bet kuri kita dirbtinio danties medžiaga, nebalinama, prieš estetinį plombavimą rekomenduojame dantis išbalinti.  Tuomet ir plombą galima pritaikyti prie baltesnių, gražesnių dantų spindesio. Patyrę JG KLINIKA odontologai kokybiškai atkuria trūkstamas danties dalis pagal nuosavų dantų spalvą, tuo pačiu užtikrindami geriausią galimą rezultatą.